Menu Zamknij

Gwarancją zarezerwowania miejsca na półkolonii jest wpłata zaliczki w kwocie 150 PLN na konto Happy Robot.

Cennik regularny półkolonii:

Cena regularna półkolonii wynosi 849 PLN za turnus półkolonii Matcraft + Robotyka.

Rabaty:

Dla uczestników półkolonii korzystających z Cennika Specjalnego (pierwszych 6 uczestników każdego turnusu którzy opłacą całość) – innych rabatów BRAK. Kolejni uczestnicy mogą skorzystać z poniższych opcji rabatowych:

– „Plastikowa” Karta Rabatowa Stałego Klienta – rabat 15%
– rodzeństwo – rabat 10% (15% przy trójce dzieci)
– dla uczestników zajęć w roku szkolnym 2023/24 – rabat 10%
– dla uczestników Ferii 2024 – rabat 10%
– drugi i każdy kolejny turnus – rabat 10%

(powyższe rabaty się nie łączą)

Cennik specjalny – półkolonie już od 549 pln!

Każdy z turnusów posiada 6 miejsc promocyjnych: dwa miejsca w cenie 549 pln, dwa za 649 pln, oraz dwa za 749 pln. Cena regularna to 849 pln.

Wymogiem uzyskania ceny promocyjnej, jest wybranie odpowiedniej opcji płatności w trakcie dokonywania zapisów i opłacenie całego turnusu w ciągu 4 dni.
Potwierdzenie rezerwacji miejsca promocyjnego powinni Państwo otrzymać mailowo w wiadomości wygenerowanej przez system, kontrolujący zapisy.

Rezerwacja miejsca promocyjnego odbywa się na zasadach „kto pierwszy ten…”.

Dostępność miejsc promocyjnych można sprawdzić na stronie zapisów, w przypadku gdy na stronie zapisów opcja promocyjna będzie niedostępna (szara, przekreślona iksem), oznacza to, że miejsca promocyjne zostały wyczerpane.

Cennik specjalny nie łączy się z rabatami.

Gwarancją zarezerwowania miejsca na półkolonii jest wpłata co najmniej zaliczki w kwocie 150 PLN za każde zgłoszone dziecko na konto Happy Robot.

Regulamin półkolonii [Kliknij tutaj].

W przypadku wpłaty zaliczki, pozostałą część opłaty można uiścić na spokojnie gotówką rano pierwszego dnia półkolonii, w momencie uzupełniania formalności (przyjmowania kart kwalifikacyjnych).

Przyjmujemy także płatności kartą na wybranych turnusach.
W przypadku turnusów przy ul. Gwieździstej i na os. Albertyńskim taka możliwość powinna być zawsze. W innych lokalizacjach prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty gotówką.

Całkowite odwołanie przez nas turnusu zdarza się w naszej firmie bardzo rzadko, jeśli natomiast taka sytuacja nastąpi, nasz pracownik się z Państwem skontaktuje, aby zaproponować rozwiązanie:

  • Przeniesienie wpłaconych środków na inny turnus.
  • Przeniesienie wpłaconych środków na inne nasze usługi.
  • Zwrot środków na podane przez Państwa konto.

O fakcie rezygnacji z półkolonii prosimy poinformować mailowo na biuro@happyrobot.pl

Zgodnie z regulaminem półkolonii:

10. Zaliczki:
a) Rodzice/opiekunowie wpłacają zaliczkę w wysokości 150 złotych do 7 dni od daty dokonania zapisu, zaliczka jest bezzwrotna, gdyż stanowi rezerwację miejsca w grupie półkolonijnej i blokuje możliwość zapisu innym klientom.
b) Zwrot zaliczki jest możliwy w przypadku:
– rezygnacji 30 dni przed rozpoczęciem turnusu,
– gdy turnus zostanie odwołany lub się nie odbędzie.

Zdarza się, że z przyczyn niezależnych od Państwa (np. choroby dziecka, niespodziewanej sytuacji rodzinnej), która wydarzy się tuż przed turnusem dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w turnusie i w takim przypadku zaliczka nie zostaje zwrócona.

Natomiast zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem, bo choć środków nie zwracamy, to nadal można je wykorzystać np. na innym turnusie.

UWAGA!
Jeśli opłacili Państwo turnus w ramach promocji z Cennika Specjalnego i przenoszą zapis dziecka na inny termin, organizator wymagać będzie dopłaty różnicy wg. cennika standardowego.